چاپ سربرگ

یکی از ملزومات هر شرکت و یا برندی داستن یک سربرگ مناسب و زیبا می باشد. چاپ سربرگ با کیفیت و با رنگ متناسب می تواند معرفی مناسب و لوکس از شما و کسب و کار و یا برند شما باشد. چاپ صفوی این افتخار را دارد که با دارا بودن دستگاه ها و تجهیزات بروز و پیشرفته بالاترین و با کیفیت ترین سربرگ ها در اختیار مشتریان گرامی خود در سراسر کشور قرار دهد. از دیگر مصارف استفاده از سربرگ برای پزشکان محترم ، چاپ سرنسخه پزشکی است که معمولا سایز استاندارد A5 چاپ می شود که در این مرکز مشابه سایر نمونه های سربرگ بر روی ۴ جنس ، تحریر ۸۰ گرم ، تحریر ۱۰۰ گرم ، کتان ۱۲۰ گرم و کتان ۱۴۰ گرم چاپ می شود که می توانید به صورت آنلاین ثبت سفارش بفرمایید.

چاپ سربرگ تحریر ۸۰ گرم

چاپ سربرگ تحریر ۸۰ گرم ، یکی از مقرون به صرفه ترین و البته ارزان قیمت ترین انواع سربرگ موجود در چاپ صفوی می باشد. جنس کاغذ سربرگ تحریر ۸۰ گرم ، مشابه کاغذ های A4 معمول موجود در بازار می باشد. چاپ سربرگ تحریر ۸۰ گرم در این مجموعه با سیستم افست (شیت عمومی) انجام می شود و چاپ به صورت فول رنگی و هزینه چاپ سربرگ اعلامی مربوط به چاپ تمام رنگی می باشد. چاپ سربرگ روی تحریر ۸۰ گرم در سایز های استاندارد A4 ، A5 و A6 انجام می شود.

چاپ سربرگ تحریر ۸۰ گرم برخلاف سایر جنس های در تیراژ های ۱۰۰۰ ، ۲۰۰۰ و ۵۰۰۰ عددی چاپ می شود که طبیعتا با افزایش تیراژ قیمت کاهش قیمت بیشتری خواهد داشت.

چاپ سربرگ تحریر ۱۰۰ گرم

چاپ سربرگ تحریر ۱۰۰ گرم از دیگر سری محصولات سربرگ چاپ نفیس می باشد. سربرگ تحریر ۱۰۰ گرم از لحاظ گراماژ به مراتب زیر دستی سنگین تر از تحریر ۸۰ گرم دارد و به جهت اینکه از طرف دیگر کاغذ نور را منعکس نمی کند ، رنگ و وضوح کار روی این جنس بالاتر بوده و سربرگ از درخشندگی بالاتری برخوردار است . از همین رو در صورتی که قصد چاپ سربرگ برند و یا شرکت خود با پرستیژ بالاتر و یا به صورت چاپ دورو را در نظر دارید ، نسبت به کاغذ تحریر ۸۰ گرم توصیه ما تحریر ۱۰۰ گرم خواهد بود.

چاپ سربرگ برروی تحریر ۱۰۰ گرم در دو سایز A4 و A5 استاندارد و به صورت تمام رنگی انجام می شود و حداقل تیراژ ثبت سفارش آنلاین برای این محصول ۱۰۰۰ عدد می باشد. و در صورتی که برای سربرگ خود فایل آماده چاپ و یا ایده خاصی در نظر ندارید می توانید روی تخصص طراح مجموعه حساب کنید و صفر تا صد کار را به خدمتگذاران خود در چاپ صفوی واگذار نمایید.