چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ با وجود رشد سریع تکنولوژی، باز هم جایگاه خود را نزد مخاطبین حفظ کرده است.  از انواع صحافی در چاپ کاتالوگ می توان به مفتول، لوپ، چسب گرم، جلد سخت و غیره اشاره کرد. چاپ بروشور و کاتالوگ در ابعاد مختلف وابسته به سفارش در قطعه های معمول (A3 ،A4 ،A5، خشتی، وزیری، بیاضی، رحلی، B4 ،B5) و همینطور ابعاد سفارشی دیگر خدمت شما عزیزان ارائه می گردد. از خدمات چاپ صفوی می توان به چاپ کاتالوگ فوری، چاپ کاتالوگ ارزان و چاپ کاتالوگ با کیفیت اشاره نمود.

در مجموعه تبلیغاتی چاپ صفوی، کلیه کاغذها  کره ای و  درجه ی یک می باشند و همینطور مرکبهای آلمانی و چسب های صحافی از برند های مشهور اروپایی هستند. یکی از مهمترین موارد در چاپ، گرماژ کاغذ های کاتالوگ می باشد که از 12 صفحه به بالا مرسوم است که اختلاف جلد رفتن بین (100تا 200) گرم است. از گرماژ های رایج در چا پ کاتالوگ (150 گرم، 300 گرم) و (125 گرم، 250 گرم) می باشد. در چاپ به طور معمول کارهایی که از 40 صفحه به بالا است مناسب صحافی چسب گرم می باشد. صحافی لوپ پیشنهاد این مجموعه برای شرکتهایی می باشد که به طور معمول با شرکتها و مجموعه های دولتی همکاری می کنند. این پیشنهاد به علت قابلیت بایگانی در زونکن می باشد.

در چاپ ، کاغذ گلاسه معمول تر و مرسوم تر می باشد اما کاغذ تحریر هم برای برخی از کسب وکارهای دیگر متداول است، همچنین از لحاظ تعداد رنگ بکار رفته ، کار تک رنگ ، دو رنگ ، چهار رنگ و پنج رنگ رایج می باشد. در زمینه ی چاپ بروشور و کاتالوگ در اصطلاح چاپ کاری ای که عکس داشته باشد یک رنگ محسوب می شود و رنگهای متالیز هر کار را رنگ پنجم می گویند.

چاپ صفوی با تیمی مجرب و حرفه ای تمامی سفارشات چاپی شما را با کیفیتی در خور برند تجاریتان به چاپ خواهد رساند. از انواع چاپ می توان به چاپ دیجیتال یا چاپ افست نیز اشاره کرد. در چـاپ کاتـالوگ افست نیز باید به مات یا براق بودن کاغذ بر اساس سایز های موجود و نوع کاغذ مصرفی، انتخاب گرماژ توجه نمود. وضوح تصویر دی پی آی 300 در طراحی می تواند در چاپ کیفیت چشمگیری ایجاد می کند. مینیمم تعداد صفحات در چـاپ کـاتالوگ 8 صفحه می باشد. یکی از عوامل مهم در کارایی و موثر بودن جذب مخاطب با کاتالوگ، زمان و نحوه ی توزیع آن است که می بایست مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

چنانچه خواستار چاپ فوری در زمان بسیار محدودی هستید، چاپ دیجیتال بهترین روش برای مرتفع ساختن این لزوم می باشد. در این نوع چاپ کـاتالوگ فوری که با دستگاه چاپ مخصوص به خود انجام می شود، رنگ ها بر روی صفحه ی مورد نظر پاشیده می شوند .خیلی از مشتریان گرامی که چاپ کاتالوگ و بروشور خود را در مجموعه چاپ صفوی به چاپ رسانده اند، طراحی کاتالوگ را  نیز به دستان پرتوان کادر خلاق آن سپرده اند .

اهمیت این موضوع که کاتالوگ دفترچه ای شما و طراحی آن به یک جا سفارش داده شود، بسیار قابل توجه است. چرا که طراحانی که از چاپ سر رشته ای نداشته باشند، نمی توانند آن گونه ای که باید تصویری که از طرح مورد نظر خود را دارند به واقعیت تبدیل کنند. در نظر بگیرید برای چاپ بروشور سه لت خود ، طراحی خاصی را در نظر گرفتید ولی در نتیجه چاپی، چاپ با رنگی متفاوت مشاهده می کنید. این امر به این علت است که قابلیت ها و ریزه کاری هایی که در صنعت چاپ وجود دارند شامل چارچوبی می شوند که خیلی اوقات خلاقیت هایی که در طراحی صورت می گیرد، خارج از این چارچوب قرار می گیرند.