چاپ

HP با مشتریان، برنامه ها و شرکای جدید به تولید چاپ سه بعدی سرعت می بخشد

اچ پی در نمایشگاه فورمنکست (Formnext) 2018 نصب جدید و توسعه یافته راهکار چاپ سه بعدی اچ پی جت فیوژن 3D را برای پاسخ به تقاضای رو به رشد در سراسر جهان برای قطعات سه بعدی تولیدی اعلام کرد. اچ پی سیلی از کاربرد های جدید را در بخش های حمل و نقل، صنعتی، پزشکی و مصرفی از جمله کاربرد های جدید PA-11 و مشتریان اولیه راهکار HP Jet Fusion 3D 300/500 خود را رونمایی کرد. اچ پی همچنین یک فرآیند طراحی-به-چاپ از طریق اوتودسک را اعلام کرد تا قابلیت های طراحی تولیدی در سراسر پورتفولیوی اچ پی مولتی جت فیوژن و همچنین منابع آنلاین جدید برای سرعت بخشیدن به روند حرکت به سوی تولید انبوه مشتریان و خرده فروشان را ایجاد کند.

کریستوف شل، مدیر بخش چاپ سه بعدی و تولیدان دیجیتال اچ پی، گفت که “اچ پی روند تغییر به سوی تولید انبوه را سرعت می بخشد و از این طریق مجموعه ای هیجان انگیز از کاربرد ها را ارائه می کند که به مشتریان کمک کنند همزمان با ورود به انقلاب چهارم صنعتی، کسب و کار خود را ارتقا دهند. بسیاری از صنایع مانند صنعت خودروسازی که بیشترین تحول طی 100 سال اخیر را تجربه می کند، به دنبال فناوری های جدید و شرکای راهبردی مانند اچ پی هستند تا به آن ها کمک کنند در این دوره گذار توان رقابتی بالاتری داشته باشند. ما با مبتکران سراسر جهان همکاری می کنیم تا به آن ها کمک کنیم با اچ پی مولتی جت فیوژن و پلتفرم متال جت، شیوه طراحی و تولید خود را تغییر دهند، از کاربرد های جدید استفاده کنند، انعطاف بیشتری در تولید داشته باشند، و شاهد انعطاف، بازدهی و دوام بیشتر چرخه عمر تمام محصولات خود باشند.

با افزایش تقاضا برای قطعات چاپی سه بعدی، اچ پی همکاری نزدیکی با شرکای جدید و کنونی تولیدکننده در سراسر دارد و آن ها مجموعه اچ مولتی جت فیوژن خود را توسعه می دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *